Technická Služba SNA
TECHNIK server
Aerokluby
- AK Banská Bystrica
- AK Bratislava
- AK Dubnica nad Váhom
- AK Holíč
- AK Kamenica n/Cirochou
- AK Košice
- Cross country soaring Košice
- AK Lučenec
- AK Martin
- SGC Martin
- AK Nitra
- AK Nové Zámky
- AK Očová
- AK Partizánske
- AK Piešťany
- AK Poprad
- AK Prešov
- AK Prievidza
- AK Ružomberok
- AK Sabinov
- AK Senica
- AK Spišská Nová Ves
- AIR SYMPATIA Trenčín
- AK Trenčín
- AK Trnava
- Parašutistický klub
- AK Žilina
- ŽP Šport Podbrezová
Vyhľadávanie
Výsledky súťaže Pribina Cup 2011
Výsledky súťaže Pribina Cup 2011
Súťaž Pribina Cup 2011 na letisku Nitra, Slovakia, 22/04/2011 - 30/04/2011
Club class
# | CN | Pilot | Country | Glider | Total |
1. | IF | Roman Mrácek | CZE | Std. Cirrus | 3398 |
2. | DZ | Ian MacArthur | GBR | LS 4 | 3356 |
3. | IPF | Boris Žorž | SVN | Std. Cirrus-W | 3272 |
4. | YY | Gerrard G Dale | GBR | DG 100 | 3197 |
5. | ARI | Ferenc Bereczky | HUN | Jantar Std.2 | 3001 |
6. | KA | Jakub Barszcz | POL | Jantar Std.2 | 2978 |
7. | CI | Vytautas Rasimavicius | LTU | Jantar Std.3 | 2943 |
8. | 2CI | Petr Svoboda | CZE | Std. Cirrus | 2884 |
9. | BC | Krzysztof Sobiecki | POL | Jantar Std.3 | 2879 |
10. | 99 | Iakov Shrage | RUS | Std. Cirrus | 2802 |
11. | AM | Karol Benedikovic | SVK | Std. Cirrus | 2706 |
12. | GJ | Gabor Kapuy | HUN | LS 4 | 2674 |
13. | AI | Pawel Wojciechowski | POL | Jantar Std.2 | 2642 |
14. | DF | Karel Mareš | CZE | Std. Cirrus | 2633 |
15. | TW | Peter Szegeny | HUN | LS 1F | 2601 |
16. | BZ | Piotr Jarysz | POL | Jantar Std.3 Brawo | 2565 |
17. | AD | Martin Jurovic | SVK | Std. Cirrus | 2564 |
18. | J34 | Ayala Liran | GBR | Std. Libelle | 2561 |
19. | OE | Jacek Flis | POL | Jantar Std.2 | 2550 |
20. | OXX | Martin Soell | DEU | Std. Cirrus-W | 2452 |
21. | FL | Lukasz Florkowski | POL | Jantar Std.2 | 2411 |
22. | BI | Tomasz Krok | POL | Jantar Std.3 Brawo | 2338 |
23. | X1 | Michal Lewczuk | POL | Jantar Std.3 | 2324 |
24. | 101 | Sergey Bukhtoyarov | BLR | Pegase C101A | 2318 |
25. | P | Adam Kapuy | HUN | Discus CS-W | 2308 |
26. | LOL | Robi Resnik | SVN | PIK 20B | 2280 |
27. | F | Kestutis Jurkstas | LTU | Jantar Std.3 | 2231 |
28. | VS | Swaantje Geyer | DEU | LS 1F | 2195 |
29. | E | Pawel Roman | POL | Jantar Std.3 | 2190 |
30. | HI | Ivan Harašta | CZE | ASW 15 | 1858 |
31. | TK | Tadej Krevh | SVN | Discus CS-W | 1852 |
32. | J2 | Alexey Shkredov | RUS | Pegase C101A | 1841 |
33. | ZJ | Krzysztof Cisek | POL | Jantar Std.2 | 1838 |
34. | CB | Felipe Cvitanich | DNK | ASW 20/15m | 1743 |
35. | MCI | Mateusz Siodloczek | POL | Jantar Std.2 | 1736 |
36. | B | Marius Pluscauskas | LTU | Jantar Std.3 | 1700 |
37. | AW | Arny Weber | LUX | ASW 20/15m-W | 1628 |
38. | SN | Brendan English | AUS | Std. Cirrus | 1579 |
39. | YZ | Sorin Lingureanu | ROU | ASW 24 | 1575 |
40. | CE | Miha Berginc | SVN | DG 300 | 1452 |
41. | FK | Judyta Czyz | POL | Jantar Std.3 | 1281 |
42. | E1 | Alojz Medved | SVN | DG 100 | 1242 |
43. | IIC | Martin Grošelj | SVN | Cirrus 75 | 1013 |
44. | LZ | Michal Stolorz | POL | Jantar Std. | 701 |
45. | AG | Mateusz Szymbara | POL | Jantar Std.3 | 636 |
15m class
# | CN | Pilot | Country | Glider | Total |
1. | EY | Christophe Ruch | FRA | Ventus 2A | 3395 |
2. | ET | Christophe Cousseau | FRA | Discus 2A | 3377 |
3. | BP | Franz Poch | DEU | Discus 2B | 3317 |
4. | EF | Louis Bouderlique | FRA | Ventus 2C/15m | 3305 |
5. | GP | Gerd Peter Lauer | DEU | LS 8/15m | 3273 |
6. | T1 | Przemyslaw Bartczak | POL | LS 8/15m | 3258 |
7. | M6 | Matthias Sturm | DEU | ASW 27 | 3227 |
8. | ECC | Adam Czeladzki | POL | Discus 2C/15m | 3220 |
9. | LOT | Lukasz Grabowski | POL | LS 8/15m | 3197 |
9. | DI | Branislav Jesensky | SVK | Discus 2B | 3197 |
11. | 6 | Howard Jones | GBR | Discus 2A | 3124 |
12. | EI | Baptiste Innocent | FRA | Discus 2C/15m | 3101 |
13. | BS | Bronislav Smatana | CZE | LS 8/15m | 3058 |
14. | RP | Rubaj Tomasz | POL | SZD 56 Diana | 3057 |
15. | V | Leszek Duda | POL | Discus 2 | 2996 |
16. | OF | Heimo Demmerer | AUT | Ventus 2B | 2983 |
17. | HC | Sebastjan Ramšak | SVN | Ventus B/15m | 2964 |
18. | A | Andreas Lutz | AUT | Ventus 2A | 2950 |
19. | SE | Rasmus Nielsen | DNK | LS 8/15m | 2944 |
20. | SI | Jan Kovalcík | SVK | LS 8/15m | 2921 |
21. | AX | Ivan Novak | CZE | Ventus 2A | 2875 |
22. | V7 | Robert Toth | HUN | Ventus 2B | 2782 |
23. | FLI | Vladas Motuza | LTU | Discus 2A | 2775 |
24. | HJ | Reinhard Haggenmüller | AUT | Ventus 2B | 2756 |
25. | XY | Gintas Zube | LTU | Ventus 2A | 2732 |
26. | 4Q | Jay Rebbeck | GBR | Discus 2A | 2705 |
27. | MC | Jozef lieven luk Kell | BEL | Discus B | 2606 |
28. | WT | Martin Theisinger | DEU | ASW 27 | 2582 |
29. | D9 | Sjaak Selen | NLD | LS 8/15m | 2467 |
30. | VL | Jana Trešlová | CZE | Discus CS | 2401 |
31. | FX | Dana Novakova | CZE | LS 8/15m | 2346 |
32. | CC | Thomas Hynek | AUT | Discus 2B | 2344 |
33. | L2 | Tomaz Stupnik | SVN | LS 8/15m | 2264 |
34. | KAL | Slavomir Piskaty | CZE | Discus CS | 2249 |
35. | LA | Alfio Lavazza | ITA | LS 8/15m | 2210 |
36. | D4 | Francesca Aitken | GBR | LS 8/15m | 2152 |
37. | ZM | Darius Gudžiunas | LTU | LAK 19/15m | 2136 |
38. | 418 | Andrew David Holmes | GBR | LS 8/15m | 2017 |
39. | LI | Lukasz Wójcik | POL | ASW 27 | 1883 |
40. | GX | Lubomir Motl | CZE | Discus 2 | 1831 |
41. | HG | Mathias Muench | DEU | Kestrel 15m | 1601 |
42. | 4A | Aleš Krusic | SVN | Ventus 2C/15m | 1386 |
43. | PB | Istvan Magyar | HUN | Ventus B/16,6m | 1186 |
44. | DR | Stanislav Osochkin | RUS | Discus B | 861 |
45. | N1 | Oldrich Bartonik | CZE | KKB 15 | 836 |
46. | N6 | Alexander Skladnev | RUS | LS 6 | 538 |
47. | HX | Arturas Klimasauskas | LTU | LS 6 | 358 |
48. | AR | Miroslav Balga | SVK | Discus CS | 167 |
Two Seater class
# | CN | Pilot | Country | Glider | Total |
1. | GF | Antti Lehto | FIN | Duo Discus | 4085 |
2. | 12 | Allan D Tribe | GBR | DG 1000/20m | 3810 |
3. | YX | Andre Weidlich | DEU | Duo Discus | 3671 |
4. | 777 | Ilkka Tourula | FIN | Duo Discus | 3663 |
5. | 3AB | Luciano Avanzini | ITA | Arcus | 3559 |
6. | AM | Alberto Sironi | ITA | Arcus | 3413 |
7. | V8 | Christof Geissler | DEU | Arcus | 3241 |
8. | DUO | Georg Theisinger | DEU | Duo Discus | 3232 |
9. | K2 | Marc Puskeiler | DEU | Arcus | 3167 |
10. | W1 | Wim Akkermans | BEL | Duo Discus | 3129 |
11. | MD | Robert Slaus | SVN | Duo Discus | 3077 |
12. | 61X | Alberto Righini | ITA | Duo Discus | 3029 |
13. | GN | Harri Hirvola | FIN | Duo Discus | 2919 |
14. | DD | Hannu Halonen | FIN | Duo Discus | 2868 |
15. | LM | Ralf Fischer | DEU | DG 1000/20m | 2799 |
16. | LL | Sigi Baumgartl | DEU | Duo Discus | 2785 |
17. | NIT | Maciej Tomczynski | POL | DG 1000/20m | 2572 |
18. | 1W | Johan Frey | DNK | Duo Discus | 2497 |
19. | WK | Henning Specht | DEU | Duo Discus | 2148 |
20. | WD | Horst Kammerer | DEU | Duo Discus | 1975 |
Open class
# | CN | Pilot | Country | Glider | Total |
1. | PL | Karol Staryszak | POL | ASG 29/18m | 3403 |
2. | ZB | Zdzislaw Bednarczuk | POL | Ventus 2C/18m | 3221 |
3. | GD | Ondrej Dupal | CZE | Ventus 2C/18m | 3133 |
4. | WO | Wolfgang Janowitsch | AUT | Ventus 2C/18m | 3130 |
5. | RX | Petr Krejcirik | CZE | ASW 22BL | 3122 |
6. | FF | Francois Jeremiasse | NLD | Discus 2C/18m | 3102 |
7. | ZF | Sven Kolb | AUT | Antares/20m | 3093 |
8. | LB | Gintaras Drevinskas | LTU | Nimbus 4 | 3087 |
9. | E1 | Russell Cheetham | GBR | JS 1/18m | 3063 |
10. | EP | Christoph Danders | DEU | Nimbus 4 | 3037 |
11. | A1 | Ales Maraz | SVN | Nimbus 3/24.5m | 3035 |
12. | 72 | Sylvain Gerbaud | FRA | Nimbus 4 | 2943 |
13. | IE | Josef Kammerhofer | AUT | ASW 22BL | 2939 |
14. | MS | Michael Streit | DEU | ASG 29/18m | 2897 |
15. | GA | Andreas Sandhöfner | AUT | ASG 29/18m | 2865 |
16. | LS | Leszek Staryszak | POL | LAK 19/18m | 2750 |
17. | 2C | Svend Andersen | DNK | ASG 29/18m | 2645 |
18. | 64 | Phil Jeffery | GBR | Ventus 2C/18m | 2628 |
19. | IM | Botond Szabadfi | HUN | ASH 25 | 2495 |
20. | 29L | Krzysztof Luniewski | POL | ASG 29/18m | 2484 |
21. | PE | Peter Eriksen | DNK | ASG 29/18m | 2483 |
22. | WG | Werner Amann | AUT | Ventus 2C/18m | 2476 |
23. | RS | Petr Setka | CZE | Ventus 2C/18m | 2453 |
24. | AT | Jan Gevad | DNK | LAK 17/18m | 2366 |
25. | EB | Uli Schwenk | DEU | EB 29 | 2355 |
26. | 3B | Jean Louis Bouderlique | FRA | Ventus 2C/18m | 2319 |
27. | LF | Petr Koutny | CZE | Ventus C/17,6m | 2272 |
28. | 3F | Helge Liebertz | DEU | ASH 25,6m | 2214 |
29. | ZZ | Shaun Lapworth | GBR | JS 1/18m | 2210 |
30. | 7 | Bostjan Pristavec | SVN | EB 28 | 2156 |
31. | WV | Markus Schweizer | DEU | Ventus 2C/18m | 1985 |
32. | GE | Laszlo Kapuy | HUN | Ventus 2C/18m | 1968 |
33. | LK | Lubor Kuvik | SVK | ASG 29/18m | 1899 |
34. | EG | Stanislav Poslušný | CZE | Ventus C/17,6m | 1861 |
35. | WZ | Ulrich Tenter | DEU | Discus 2C/18m | 1820 |
36. | BT | Werner Danz | CHE | Antares/18m | 1769 |
37. | 70 | Tibor Fratrik | SVK | ASG 29/18m | 1310 |
38. | 10 | Chris Luton | GBR | LS 10/18m | 1237 |
39. | IR | István Réti | HUN | Ventus 2C/18m | 944 |
40. | HD | Marek Szumski | POL | ASG 29/18m | 663 |
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com